Zo života…

Často som terčom slovných útokov na sociálnych sieťach, keď že je zjavne že som rasista a extrémista, ktorý pozná iba reč násilia. Otázky boli nasledujúceho typu – že prečo som rasista? prečo som vyznávač Adolfa Hitlera a stúpenec neonacistickej mašinérie, ktorá ma na svedomí milióny životov. Tieto otázky sú často krát podané naozaj vulgárnym spôsobom, čo mne je úprimne ľúto, nie je mi ľúto to, že v texte boli použite vulgarizmy, ktoré napadajú mojich priateľov, mnoho krát aj moju rodinu, je mi ľúto týchto konkrétnych ľudí a ich názorov, na dianie vo svete, v Európe, na Slovensku a že situácia je vážne žalostná to nemusím asi ďalej rozpisovať, ďalej ma mrzí to, že ľudia v 21. storočí nemajú otvorene oči a nevidia dnešnú situáciu, takú aká v skutočnosti je (následok mediálneho vymývania mozgov) to že žijeme v totalite a nie v žiadnej demokracii je asi úplné jasne každému z nás. Jedného dna som si obliekol tričko na ktorom bol vyobrazený doktor Jozef Tiso, otvoril som školské dvere a reakcie boli rôzne, zaskočil ma neprívetivý pohľad učiteľky, žiaci sa ma pýtali, že kto je muž na tričku, jeden z spolužiakov sa ma priamo opýtal, či sa nebojím nosiť takéto ideologické tričko, pýtam sa prečo je to tak. Odpoveď nájdeme v nevzdelanosti ľudí, nepoznajú fakty poznať ich ani nemôžu, keď že učebnice dejepisu,z ktorý sa na školách učí písali zrejme zaujatý vyznávači komunizmu, vzrastajúci nezáujem o slovenské dejiny, len potvrdzuje ich vlastnú hlúposť, samozrejme česť výnimkám, ale zaskočil ma fakt a síce ten, že veľká časť ľudí ani nevedela, kto na tričku vlastne je. Podľa mňa je to hanba nevedieť, kto bol doktor Jozef Tiso. Chytám sa za hlavu, keď vidím človeka ktorý je stredobodom pozornosti, len preto že nosí oblečenie s Bobom Marlym s logom marihuany, verejne tak propaguje drogy a vie skôr, kto je nejaký rastafarián, ktorý nikdy nemal reálny pohľad na svet, keď že denne užíval omavnu latku marihuanu, ako to, kto je prezident prvého slovenského štátu. Hovorím si ja som na Slovensku pokladaný za extrémistu, pre svoj politicky názor, ale verejne propagovanie zakázanej drogy, alebo latky zrejme je trestný čin, iba na papieri. Rovnako ako keby som vyšiel von so svastikou a verejne tým propagujem utláčanie základných ľudských práv a slobôd, mal by aj nositeľ trička, ktorý propaguje na Slovensku ilegálnu drogu, byť postihnutý za jej verejne propagovanie.

Bol mi napísaný komentár k videu ktorý je o rómskom probléme:
Som proti kriminalite ale aj proti akémukoľvek násiliu a tento problém je podľa mňa aj ekonomicky a hlavne myslenie ľudí by sa malo zmeniť,, pokiaľ človek nebude mat prácu a primeranú mzdu,,, to bude len horšie. a cigáňov nezamestná nik a to je veľký problém majú veľmi slabé šance aby sa zamestnali slabá slovná zásoba, a úprimne zamestnal by si cigáňov? to je problém Slovákov…..

Povedzme si otvorene, ako povedal dotyčný je problém Slovákov, že cigáni nemajú pracú, je náš problém, že na základe toho, že prácu nemajú prijem a sú odkázaný na krádeže a násilnosti, je to náš problém, lebo MY Slováci sa o nich nevieme postarať a zamestnať ich, kedy kto z vás mal také výhody ako majú oni na Slovensku? Určite nikto, kto sa postará o belocha na Slovensku, keď nemá pracú keď sa sám nepostaví na vlastne nohy, tak nik sa o neho strať nebude….
Budem písať o postrehu, ktorý som zažil.
Nemenovaná osoba mala muža alkoholika, ktorý dodržiaval pitný režim, viac než často pod vplyvom alkoholu útočil na vlastnú ženu a dve deti, keď už to bolo neúnosne prišla polícia, žena sa opýtala či by sa s tým nedalo niečo robiť, policajti odvetili že nie, v tejto krajine je konzumácia alkoholu dovolená. Do toho času títo ľudia žili bez elektriny, bez tepla a bez základných ľudských potrieb, keď už sa to nedalo vydržať odišli preč, zamestnali sa a bolo všetko v poriadku.
Ak by sa sami nepostavili na vlastne nohy, neviem ktorá organizácia za ľudské práva, ktorý bohatý Róm by sa o nich postaral, každý sa musí spoliehať hlavne sám na seba, ako sa hovory pečene holuby nám samé padať do úst nebudú, tak neviem aká chyba Slovákov, každá minca ma dve strany a to si treba pamätať.

S pozdravom Wolf

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s