LÁSKA A POROZUMENIE NIE SÚ V MÓDE…

Určite ste sa viacerí stretli na ulici s dievčaťom, ktoré zaujalo svojim vzhľadom nielen Vás. Ale kaď ste sa pokúsili o zoznámenie, obyčajne Vás čakal pohŕdavý pohľad, poprípade aj pár teplých slov typu ,,Čo chceš, holohlavý”, alebo ,,s fašistami sa nebavím“. Po takýchto slovách Vám prídu na um výplody časopisov typu Bravo a Maxisuper. Ale čím to je, že tieto dievčatá sú ohlúpnuté a nedávajú Vám vopred žiadnu šancu. Deje sa tak hlavne aj usilovným „brainwashingom”, čo je vymývanie mozgov, aj hlúposťou. Niektorých jednotlivcov, ktorí si o sebe precitajú v novinách, uveria tomu a robia veci, ktoré by nikto z nás určite robiť nechcel. Rôzne konflikty s našimi nepriateľmi si niektorí mýlia s pocitom zlikvidovať každého, kto nevyzerá ako ja. A potom sa nemusíme čudovať na vecami, ktoré sa nám stávajú v bežnom živote.
Ale musíme si tiež uvedomiť, že už naši predkovia hovorievali ,,za všetkým hľadaj ženu“, A niektoré dievčatá, ktoré tu študujú a so svojimi romantickými dušami si navrávajú, že môžu spasiť celý svet, svojimi veľakrát nevyberavými útokmi, vinia zo všetkého zla pravicovo orientovaných ľudí. A to, že aj vy môžete mať pravdu ich vôbec nezaujíma. Oni vidia, že za peniaze od rôznych nadácii môžu isť študovať do zahraničia a kvôli tomu sú ochotné zahodiť svoju národnú hrdosť a vymeniť ju za falošnú spoločnosť multikultúry. Vernosť, cnosť a láska sa stávajú neznámym pojmom a vlastenectvo a nacionalizmus dokonca škodlivými názormi.

Treba si tiež uvedomiť zhubný vplyv feminizmu na našu spoločnosť. Je to spôsob ako rozdeliť súžitie muža a ženy, napríklad GIRL POWER či iné abnormality ( napríklad homosexualita). Historický vývin nám jasne ukazuje, že postavenie muža a ženy v spoločnosti bolo vždy odlišné a hoci v minulosti dochádzalo k rôznym krivdám. Naša doba už dokázala odstrániť viaceré neduhy. My trváme na tom že biologické potencionály muža a ženy sú natoľko rozdielne, že splynutie v niektorých oblastiach by mohlo spôsobiť zánik špecifík toho ktorého pohlavia.
Ešte by som sa rád vrátil k téme homosexuality. Pre nás je úplné nepredstaviteľné a nepochopiteľné toto porušovanie prírodných zákonov. Raz sa konala hudobná súťaž, ktorá veľmi pripomínala slobodomurársku propagandu o cenu EUROVIZIE, ktorú prekvapivo vyhrala speváčka menom Dana International. Keď si odmyslime zopár cudných vecí, ako to, že sa jedná o európsku súťaž a Dana International je z Izraela, (ktorý dúfam do Európy nikdy, ale nikdy patriť nebude!) tak táto speváčka bola ešte donedávna mužom. Tu vidíme aké hodnoty preferuje ospevovaná západná spoločnosť, ktoré sú vyslovene antikultúrne, protikresťanské a vyzdvihujú na piedestál „umelcov” ,ktorí, na prvý pohľad majú problémy s duševným zdravím. Podľa tohto modelu chcú žiť naše mladé slečny a niekto ich neustále presviedča o tom, že toto je tá jediná správna cesta. Tiež by sme si mali uvedomiť, o koľko klesla kultúra sveta, prečo na Slovensku nebol už dlhšiu dobu urobený seriózny film, ktorý by sa zaoberal problémami spoločnosti (medzi ne narátam odpad s názvom” Rivers of Babylon z roku 1998). Prečo jediným dostupným pronárodným periodikom je iba ZMENA. Tých otázok je veľa a ja neverím, že by mi ich niekedy niekto zodpovedal. Preto neostáva nič iné, iba sa čudovať, keď sa Vám dostanú odpovede typu „Čo chceš, ty primitívny fašista?“ Nikto by nechcel ponižovať nežné pohlavie, ale niektoré fakty nás presviedčajú, že by sme si mali dať pozor aj na hrozbu z tejto strany.
A keď sa na vás osopí taká trinásťročná šulina s tým že ste primitív a k*k*t, lebo jej to niekto povedal, tak nech sa najprv pozrie do zrkadla, ale len veľmi pomaly, lebo by ju to mohlo zabiť, a potom, keď sa vyspí s negrom, pardon afro-američanom, alebo s rákosníkom opäť pardon aziatom, nech sa vám príde sťažovať, že čaká malého skur*eneho mulata, a nevie, čo s tým/ s ním má robiť, fľandra… Potom už bude neskoro, ale to nikoho nezaujíma, lebo sa najprv treba postarať o tých zahraničných študentov, čo si vytierajú zadok ľavou a jedia pravou rukou. Potom o tých chudákov kriminálnikov, potom o cigáňov parazitov a samozrejme o chudákov židov, ktorým stále niekto robí napriek, (už asi 2000 rokov, čim to len bude?) Ak s nimi náhodou súcitíte, choďte k pamätníku hotocaustu k Novému mostu v Bratislave. No a na tých naivných nacionalistov, ktorí odmietajú Multikultúrné a Globalisticko-otrokárske snahy treba vymyslieť niečo zle, lebo tí so svojimi názormi o rase, národe a kultúre do svetového planú akosi nezapadajú…

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s