Kde hynú naše sny…?

V dnešnej dobe je rastúci pocit apatie medzi mládežou. Pocit beznádeje, sa chopila mladšou generáciou, ktorá je čoraz tesnejšie obmedzovanejšia .

Napriek nášmu optimizmu, sa stávame nepohodlnými občanmi tejto krajiny. S tým, ako sa veci majú, už tradične nesúhlasíme, so zastaranými formami vlády. Naši politici len sedia na zadkoch a majú ústa plne reči, zatiaľ čo náš národ hnije. Ľudia strácajú svoje domovy, práce, príležitosti, silu ovplyvniť zmenu, ale čo je najdôležitejšie strácame nádej. Môžeme sa všetci zhodnúť, bez ohľadu na to, čo je naše presvedčenie – no niečo je zle, ba priam až drasticky katastrofálne.

Vieme, že kapitalistická spoločnosť zlyhala. Vieme, že sme ju stratili. Vieme, že aj keď máme moderne vedy a technológie, sme stále žijúci vo veku šialenstva. Vieme, že sme stratili socialno spravodlivý systém.

To je to, čo nás drží tak dlho dole. To je dôvod, prečo musíme prijať radikálne nový prístup. S vládou a médiami, sme mládež, ktorá bola ponechaná bez hlasu. Avšak, my sme neuveriteľne vynaliezaví ľudia. Máme všetky nástroje modernej technológie, máme k dispozícii internet, digitálne fotoaparáty, tlačiarne, mobilné telefóny. Pomocou týchto nástrojov môžeme začať vytvárať sieť, pre obrovské sociálne hnutie, ktoré je určená, aby hlas mládeže bol počuť. S rastúcou sociálnou sieťou, podobne zmýšľajúcich jedincov môžeme začať budovať silnú komunitu, ktorá nielen záujme revolučnú zmenu, ale pracuje, aby sa život ľudí zmenil.

Tak sa do toho daj!
Získaj aktivitu!
Buď odvážny nacionalista!
cartoon_Sep28

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s