Rotschildova: Rodina, ktorá manipuluje s celým svetom

6463212_f520 kopie

Neuveriteľné zamlčovanie faktov a odporné klamstvá v médiách o vplyve dynastie Rothschildovcov na súčasné smerovanie sveta, ma prinútili k tomu, aby som sa tejto téme začal viac venovať. Tak sa v najbližšej dobe sústredím najmä na odhaľovanie skutočného vplyvu tejto veľkej a mega vplyvnej rodiny, o ktorej médiá píšu ako o “zväčša milovníkoch dobrého vína a vzácnych umeleckých predmetov, s len nepatrným vplyvom v porovnaní k časom ich najväčšej slávy.”

Po prečítaní samotného článku by vás už podobné mediálne klamstvá nemali príliš prekvapiť. Už v deväťdesiatych rokoch 19. storočia si kúpili veľkú spravodajskú agentúru Reuters.

Kúpou ďalších agentúr (a samozrejme televízií, rozhlasových programov, vydavateľstvo atď.) na seba nenechali dlho čakať. Dnes už prakticky neexistuje médium, na ktoré by nemali vplyv. Ak patríte k tým, ktorí súčasné smerovanie svetových udalostí považujete za prirodzené, odhoďte akúkoľvek zaujatosť a prečítajte si o jedinej moci súčasnosti.

Rothschildovci držia kontrolu nad svetom už veľmi dlhú dobu a ja k tomu predkladám v nasledujúcich riadkoch svoje dôkazy. Kde sa len dá, volám individuálne Rothschildovcami. Avšak kvôli tajnosti, do ktorej sa zahaľujú, nie je menovanie presného člena vždy možné. Chcem tiež poznamenať, že tento článok nekritizuje každého, s menom Rothschild. Proste len kriminálny prvok tejto rodiny, ktorá spôsobila zrady, ktoré podrobne popisujem. Okrem toho veľmi veľká časť tohto zločineckého klanu už nenosí meno Rothschild. Je veľa dôkazov poukazujúcich na skutočnosť, že ľudia, ktorí v súčasnosti kontrolujú Spojené štáty, britskú a izraelskú vládu sú v skutočnosti Rothschildovci.

História Rothschildovcov

1743: Mayer Amschel Bauer, narodený v nemeckom Frankfurte, ako syn Moses Amschel Bauera, bankára a zlatníka. Nad vchodové dvere umiestňuje červený erb.

1753: Narodila sa Gutele Schnaper (budúca manželka Mayera Amschel Bauera).

1760: Počas tohto desaťročia pracuje Mayer Amschel Bauer pre banku vlastnenú Oppenheimry v nemeckom Hanoveri. Je vysoko úspešný a stáva sa mladším partnerom. Počas práce pre banku sa zoznamuje s generálom Von Estorffem. Po otcovej smrti sa Bauer vracia do Frankfurtu, aby prevzal jeho obchod. Bauer rozpoznáva význam červeného erbu a svoje meno mení na Rothschild. (“Rot” znamená v nemčine “červený” a “Schild” znamená “štít”) Mayer Amschel Rothschild teraz zisťuje, že generál Von Estorff patrí k dvoru princa Williama z Hanau. Preto s ním znovu nadväzuje známosť pod zámienkou predaja vzácnych mincí a bižutérie za znížené ceny. Ako naplánoval, je následne predstavený samotnému princovi Williamovej, ktorý je viac než potešený zníženými cenami, ktoré žiada za svoje vzácne mince a bižutériu. Rothschild mu ponúka prídavok za každý ďalší obchod, ktorý mu princ zoženie. Následne sa stáva blízkym spoločníkom Princa Williama. Nakoniec obchoduje s celým dvorom.

1769: Mayer Amschel Rothschild dostáva povolenie od Princa Williama, aby zavesil vo svojich obchodných priestoroch ceduľku, vyhlasujúce, že je “M. A. Rothschild, dvorný činiteľ, na základe dohody s jeho veličenstvom, princom Williamom z Hanau. ”

1770: Mayer Amschel Rothschild si berie Gutele Schnaperovou. Zároveň zostavuje plány na vytvorenie skupiny zvanej Ilumináti a poveruje Adama Weishaupt jeho organizáciou a vývojom.

1773: Narodil sa Amschel Mayer Rothschild. Sídlo: Frankfurt nad Mohanom. Amschel bol najstarší syn, po svojom otcovi prevzal obchody vo Frankfurte nad Mohanom a stal sa hlavou rodu. Frankfurt zostal miestom, kde sa celá rodina stretávala. Zomrel 1855.

1774: Narodil sa Salomon Mayer Rothschild. Sídlo: Viedeň. Stal sa zakladateľom rakúskej dynastie Rothschildovcov, ktorá bola jedným z hlavných financovateľom Metternichove režimu a tým aj celého Nemeckého spolku. Solomonovcov nebolo pôvodne umožnené kupovať pôdu, v roku 1822 bol však spolu s bratmi uvedený do šľachtického stavu a nakúpil množstvo pozemkov. V roku 1835 získal koncesiu na výstavbu Severnej dráhy cisára Ferdinanda, stal sa tiež majiteľom Vítkovických železiarní. Zomrel 1855.

1777: Narodil sa Nathan Mayer Rothschild. sídlo: Londýn. Medzi rokmi 1790 a 1800 pôsobil ako obchodník s textilom v Manchestri. V roku 1811 založil v Londýne banku NM Rothschild & Sons, ktorá je činná dodnes (pozri internetové stránky). Investoval aj do britskej Východoindickej spoločnosti. Imanie zarobil medzi rokmi 1813 a 1815 za napoleonských vojen, kedy sa mu podarilo financovať Wellingtonovu britskú armádu v Španielsku a Portugalsku (Európa bola v tom čase pod Napoleonovho kontinentálne blokádou). V roku 1818 poskytol pruskej vláde veľkú pôžičku; emisie dlhopisov a pôžičky zostali hlavnou činnosťou jeho banky. Zomrel 1836 1788: Narodil sa Kalmann (Carl) Mayer Rothschild. Sídlo: Neapol. Do Neapola sa odsťahoval v roku 1821, kde spravoval financie rakúskych vojakov. Založil bankovú inštitúciu, ktorá ale existovala len do roku 1863. Neskôr premenoval z Kalman Rothschild na Carl Mayer von Rothschild. Zomrel 1855

1791: Rothschildovci prostredníctvom Alexandra Hamiltona (ich agenta vo vláde Georgea Washingtona) zriaďujú centrálnu banku v USA, nazvanú The Bank of the United States. Táto je zriadená s 20 ročnou zmluvou.

1792: Narodil sa Jacob (James) Mayer Rothschild. Sídlo: Paríž. Bol najmladší z piatich bratov, v roku 1812 odišiel do Paríža, kde založil bankovú inštitúciu Rothschild Frères; neskôr sa premenoval z Jakob Rothschild na James de Rothschild. Stal sa jedným z najvýznamnejších francúzskych finančíků a slúžil ako poradca francúzskych kráľov. Financoval výstavbu železníc a dole a pomohol Francúzsku prekonať krízu po prehratej prusko-francúzskej vojne. Jeho banku znárodnil spolu s ostatnými v roku 1982 François Mitterrand.

1796: Amschel Mayer Rothschild si berie Evu Hanau.

1798: Nathan Mayer Rothschild odchádza z Frankfurtu do anglického Manchestru, kde za pomoci svojho otca a bratov vyváža anglický textil do Európy.

1800: Salomon Mayer Rothschild si berie Caroline Sternova.

1806: Napoleon vyhlasuje, že jeho “cieľom je odstrániť rod Hesse-Cassel z vlády a vymazať ho zo zoznamu mocností.” Po tejto informácii, princ William z Hanau uteká z Nemecka do Dánska. Správou svojho majetku v hodnote vtedajších 3 000 000 dolárov poveruje Mayera Amschel Rothschild. Nathan Mayer Rothschild si berie Hannah Bären Cohenovho, dcéru bohatého londýnskeho obchodníka. Svoj obchod začína sťahovať do Londýna.

1808: Nathanovi Mayer Rothschild sa narodí jeho prvý syn Lionel Nathan de Rothschild.

1809: Keďže blokáda kanála (La Mansch) znepríjemňuje obchod a vývoz, Nathan Mayer Rothschild prechádza na New Street v Londýne a presadzuje sa ako bankár.

1810: Umierajú bankári Sir Francis Baring a Abraham Goldsmith. Táto udalosť urobí z Nathana Mayera Rothschilda jediného veľkého bankára v Anglicku. Salomon Mayer Rothschild vo Viedni zakladá banku, M. von Rothschild und Söhne.

1811: Výsada pre Americkú banku končí. Keď má byť zakladacia listina po 20 tich rokoch obnovená, je zamietnuté. Nathan Rothschild, hlava Bank of England, rozpoznáva potenciál Ameriky. Niekoľkými štátom poskytuje pôžičky, čím sa vlastne stáva oficiálnym európskym bankárom vlády Spojených štátov. Keďže podporuje vytvorenie Bank of the United States, hrozí: “Buď bude poverovacie listina obnovená, alebo sa Spojené štáty ocitnú v nejkatastrofálnější vojne.”

1812: Financovanie Rothschildovými peniazmi, Briti vyhlasujú Spojeným štátom vojnu. Plánom bolo spôsobiť Spojeným štátom v tejto vojne taký dlh, že by sa museli skloniť pred Rothschildovcami a povoliť im predĺženie pre ich Bank of the United States. Vojna dvíha národný dlh zo 45 miliónov dolárov na 127 miliónov dolárov. 19.Septembra zomiera Mayer Amschel Rothschild.

Vo svojej poslednej vôli vydáva presne stanovené pravidlá, ktorými sa má rod Rothschildovcov riadiť:

1) Všetky kľúčové pozície v rodinnom obchode musia zastávať výhradne členovia rodiny a len mužskí členovia rodiny majú povolené podieľať sa na ňom. Najstarší syn najstaršieho syna sa mal stať hlavou rodiny (táto podmienka mohla byť zmenená iba ak väčšina rodiny rozhodla inak). Toto sa udialo hneď v roku 1812, kedy bol za hlavu rodiny zvolený Nathan Mayer Rothschild.

2) Členovia rodiny si mali brať prvého a druhého bratranca / sesternicu, aby sa zachoval rodinný majetok. Napríklad, jeho syn Jacob Mayer si vzal za manželku dcéru ďalšieho syna, Solomona Mayera. Toto pravidlo bolo v ďalších generáciách považované za menej dôležité, pretože boli prehodnotené rodinné ciele a dochádzalo k svadbám s členmi iných bohatých rodín.

3) Nemohol byť zverejnený žiadny zoznam rodinných nehnuteľností; žiadny súdny spor sa nesmel konať vo veci hodnoty dedičstva. Jacob (James) Mayer Rothschild odchádza do Paríža, aby tam založil Bank de Rothschild Frères. Narodil sa Nathaniel de Rothschild, synovec Jacoba (Jamesa) Mayera Rothschild.

1814: Čo sa týka 3.000 000 dolárov, ktoré Princ William z Hanau zveril Mayer Amschel Rothschild do úschovy … Podľa legendy boli tieto peniaze schované do sudov z vínom. Unikli pátranie Napoleonových vojakov keď vstúpili do Frankfurtu. Znovu sa údajne objavili v roku 1814, kedy sa princ William z Hanau vrátil do Nemecka. Fakty sú trochu iné … “Peniaze neboli Princovi nikdy vydané. Nathan Mayer Rothschild tieto 3.000 000 dolárov investoval do “zlata z východoindickej spoločnosti. Vedel, že bude potrebné v kampani o získanie Wellingtonského polostrova. “Z ukradnutých peňazí získal Nathan 4x získal:

–          z predaja Wellingtonských cenných papierov;

–          z predaja zlata Wellingtone;

–          z požičiavanie peňazí zarobených za zlate;

–          za prevoz zlata do Portugalska

V septembri začína kongres vo Viedni, ktorý trvá až do júna 1815. Rothschildovci dúfajú, že na ňom vytvoria akúsi “Ligu národov”. Diskusia sa točí okolo vytvorenia Európskej federácie, ktorú by tvorila skupina nezávislých kráľovstiev, ktoré by boli zviazané spoločnou administratívou. Tá by okrem iného zabezpečovala spoločnú obranu. V ich pláne bolo Švajčiarsko urobené neutrálnym štátom, ktorý mal slúžiť ako pokladnica pre ich financie. Ruský cár za plánmi na Európsku federáciu rozpoznal spiknutie Iluminátov a nesúhlasil s ňou a preto v roku 1915 podpísal s Rakúskom a Pruskom zmluvu Svätej Aliancie. Zmluva zaručovala suverenitu akejkoľvek monarchie, ktorá sa bude držať kresťanských princípov v štátnych záležitostiach. Rakúsky minister zahraničia, princ Klemens Furst von Metternich, najvplyvnejší štátnik v Európe a Rothschildův agent, povedal, že jeho idea Európskej federácie si kladie za cieľ iba zachovať spoločenský poriadok. Vyhlásil Alexandra za choromyseľného. Pravým účelom kongresu vo Viedni pre Iluminántov bolo, vytvoriť federáciu, aby mohli získať politickú kontrolu nad väčšinou civilizovaného sveta.

Mnoho európskych vlád bolo u Rothschildovcov zadlžených, čo im dalo do rúk mocný nástroj. Ilumináti boli pri svojom prvom pokuse neobyčajne blízko k získaniu kontroly nad svetom. Hlava rodiny, Nathan Mayer Rothschild, očakával deň, kedy sa jeho rodina pomstí zničením cára a jeho rodiny, čo sa nakoniec uskutočnilo v roku 1917.

1815: Päť bratov Rothschildovcov pracuje spoločne na dodaní zlata wellingtonský armáde (cez Nathana v Anglicku) aj Napoleonovej armáde (cez Jacoba vo Francúzsku). Začínajú svoju politiku financovania oboch strán vo vojnách. Vďaka skutočnosti, že títo bratia mali banky rozšírené po celej Európe, dávalo im to možnosť vybudovať bezkonkurenčnú sieť tajných ciest a rýchlych kuriérov. Títo Rothschild kuriéri boli jediní obchodníci, ktorí mali povolené prejsť cez anglickú aj francúzsku blokádu. Boli jediní, kto udržiaval Nathana Mayera Rothschilda informovaného o priebehu vojny. Využitím tejto spravodajskej služby, špekuloval, kupoval, predával a menil akcie, zlato a dlhopisy. Neskutočne tak bohatol.

V tejto dobe mali britskej cenné papiere nazývané konzulov. Obchodovalo sa s nimi v priestoroch pre smenu za dlhopisy. Nathan Mayer Rothschild nariadil všetkým svojim zamestnancom, aby samotné konzulov aj priestor mali pod kontrolou. Pred ostatnými obchodníkmi predstierali, že Británia prehrala vojnu a preto začali zúfalo predávať. Preto cena konzulov prudko klesla na hodnote a vtedy dal Nathan Mayer Rothschild tiché inštrukcie svojim pracovníkom, aby skúpili všetky konzulov, ktoré im prišli pod ruku. Keď dorazili správy o tom, že Británia v skutočnosti vojnu vyhrala, konzulmi stúpli na cene dokonca ešte vyššie než pred koncom vojny. Priniesli Nathanovi Mayer Rothschild zisk približne 20 násobku.

Toto umožnilo Rothschildům úplnú kontrolu Britskej ekonomiky. Hlavné finančné centrum sveta bol Londýn. Po porážke Napoleona prinútili Anglicku založiť Bank of England, ktorú kontroloval Nathan Mayer Rothschild. Nathan Mayer Rothschild neskôr vyhlásil: “Nezaujíma ma ktorá bábka je posadená na Anglický trón, aby vládla ríši, nad ktorou slnko nikdy nezapadá. Muž, ktorý kontroluje obeh peňazí v Británii, kontroluje celé Britské impérium. A obeh peňazí v Británii kontrolujem ja. “

Rothschildovci využívajú svoju kontrolu nad Bank of England. Nahradili metódu posielania zlata z krajiny do krajiny. Namiesto toho používajú svojich 5 bánk, tiahnucich sa naprieč Európou, na zriadenie systému debetu a úveru. Bankového systému známeho dodnes.

1816: Výsada pre Bank of the United States je predĺžená na ďalších 20 rokov. Rothschildovci opäť kontrolujú obeh peňazí. Britská vojna proti Amerike kvôli tomu stála životy tisícok Britských a Amerických vojakov. Len aby Rothschildovci dostali svoju banku.

1818: Po zabezpečení masívnych pôžičiek vo Francúzsku v roku 1817 za účelom podpory obnovy, po ich ničivej porážke pri Waterloo, Rothschild agenti kupujú obrovské čiastky francúzskych vládnych dlhopisov. Spôsobili, že ich cena veľmi narastá. 5 novembra hodia veľké množstvo na otvorený trh, čím spôsobujú, že ich hodnota prudko klesá a Francúzsko sa ocitá vo finančnej panike. Rothschildovci potom zasahujú. Chopí sa dodávky peňazí pre Francúzsko. Bolo to v tom istom roku, kedy boli Rothschildovci schopní požičať 5 000 000 libier pruskej vláde.

1822: Rakúsky cisár urobil z piatich bratov Rothschildovcov barónov. Nathan Mayer Rothschild odmieta titul prijať.

1827: Sir Walter Scott vydáva svoju 9 zväzková knihu, Život Napoleóna. Vo zväzku 2 uvádza, že Francúzska revolúcia bola naplánovaná Iluminántmi (Adamom Weishaupt) a financovaná peniazmi zmenárnikov Európy (Rothschildovcami).

1828: Prezidentom sa stáva Andrew Jackson. (Siedmy prezident Spojených štátov v rokoch 1829 až 1837) Jeho slogan znel: “Nech vládne ľud.” Jackson tvrdil: “Pokiaľ má Kongres podľa Ústavy právo vydávať papierové peniaze, bolo mu toto právo dané preto, aby ho používal a nie, aby ho udeľoval jednotlivcom alebo korporáciám. “Jackson povedal, že riadenie centrálnej banky” by bolo vykonávané niekoľkými jednotlivcami nezávislými na vláde, ktorí by získali kontrolu nad pracovnou silou a príjmami väčšiny ľudí. “Počas prezidentskej kampane v roku 1828 Jackson pri prejave na adresu bankárov povedal:” Ste brloh zmijí. Mám v úmysle vaše hniezdo vybiť as pomocou Božou ho aj napáliť. ”

1832: Senátom prešiel návrh zákona na novú zmluvu (4 roky pred vypršaním tej starej) pomerom 28-20 a dolnou komorou pomerom 107-85. Každý vedel, ako sa Jackson zachová. Prezident banky Biddle vyhrážal: “Keď ho Jackson bude vetovať, ja budem vetovať jeho!” Jackson zmluvu vetoval a banku zrušil. Tajomníkovi štátnej pokladnice nariadil, aby odstránil všetky vklady vlády z amerických bánk a uložil ich do štátnych bánk.

1835: 8. januára Jackson zaplatil poslednú splátku národného dlhu. Bol to jediný okamih amerických dejín, kedy bol národný dlh zredukovaný na nulu. Spojené štáty boli schopné nahromadiť prebytok 35 miliónov dolárov, ktoré boli rozdelené medzi jednotlivé štáty. Nicholas P. TRIS, prezidentov osobný tajomník, povedal: “Toto je koruna slávy Andrewa Jacksona. Najdôležitejšie služba, akú kedy svojej vlasti preukázal. “Na prezidenta je v zápätí spáchaný pokus o atentát. Neskôr vyhlásil, že vie, že zaň boli zodpovední Rothschildovci. Rothschildovci získavajú právo na ortuťové bane v Španielsku. Bolo to v čase najväčších ústupkov na svete. Ortuť bola nevyhnutným prvkom v rafinácii zlata a striebra. Toto dalo Rothschildům prakticky svetový monopol.

1837: Rothschildovci posielajú ďalšieho zo svojich agentov do Ameriky. Volá sa August Belmont (pravým menom August Schönberg, príbuzný Seligman rodiny z Frankfurtu). V roku 1829, ako pätnásťročný chlapec, začal pracovať pre banku vo Frankfurte a prejavil sa ako finančný génius. V roku 1832 bol povýšený a začal pracovať v banke v Neapoli, takže mohol byť plne začlenený do medzinárodného bankovníctva. Jeho poslaním bolo vyvolávať finančné problémy v južných bankách. Riadil banku v New York City a stal sa vedúcou postavou vo finančných kruhoch tým, že kúpil obligácie vlády a neskôr sa stal finančným poradcom prezidenta.

Po mnohých rokoch boja proti Rothschildům a ich americkej centrálnej banke, Prezident Andrew Jackson napokon uspeje. Vyháňa Rothschildovej banky z Ameriky. Trvalo to až do roku 1913, kedy boli Rothschildovci opäť schopní zriadiť svoju tretiu centrálnu banku v Amerike, v podobe Federálnej rezervy.

1836: Zomiera Nathan Mayer Rothschild.

1838: Amschel Mayer Rothschild prehlasuje: Dovoľte mi vydávať a kontrolovať peniaze národa a ja sa nebudem zaujímať o to, kto tvorí jeho zákony.

1840: Rothschildovci sa stávajú maklérmi zlata anglickej banky. Zakladajú kancelárie v Kalifornii a Austrálii.

1841: Prezident John Tyler (desiaty prezident Spojených štátov v rokoch 1841 až 1845) vetuje zákon o obnove výsady pre Bank of the United States. Dostane stovky listov s vyhrážkami, že bude zavraždený.

1844: Salomon Mayer Rothschild kupuje United Coal Mines vo Vítkoviciach a rakúsko spoločnosť s vysokými pecami, ktorá patrí medzi najväčších 10 v svetových priemyselných spoločnostiach. Benjamin Disraeli (ktorý sa neskôr stal dvakrát britským ministerským predsedom) vydáva Coningsby, v ktorom charakterizuje Nathana Mayera Rothschilda ako “pána a majstra peňažných trhov celého sveta a samozrejme prakticky pána a majstra všetkého ostatného. Doslova držal v hrsti príjem Severného Talianska a monarchovia a ministri všetkých krajín sa uchádzali o jeho rady. Boli usmerňovanie jeho návrhy.

1845: Andrew Jackson (siedmy prezident Spojených štátov) zomiera. Tento veľký vlastenec zanecháva inštrukcie vo svojej záveti, aby mal na svojom náhrobnom kameni vyryté, “Zabil som Banku”, odkaz na to, že v roku 1938 vypudil z krajiny druhú centrálnu banku Rothschildovcov. Jacob (James) Mayer Rothschild, teraz známy pod menom Barón James de Rothschild získava kontrakt na stavbu prvej veľkej železnice naprieč krajinou. Bola nazvaná Chemin De Fer Du Nord a spočiatku viedla z Paríža do Valenciennesand, neskôr sa spojila s rakúskou sieťou železníc, ktorú dal postaviť jeho brat Salomon Mayer Rothschild.

1847: Lionel De Rothschild si berie dcéru svojho strýka, Kalmanna (Carla) Mayera Rothschild a vo voľbách získava parlamentné kreslo pre City of London. Požiadavkou na vstup do parlamentu bolo odprisahať prísahu na skutočnú kresťanskú vieru. Lionel de Rothschild toto odmietol, pretože bol Žid, a tak jeho kreslo v parlamente zostalo prázdne 11 rokov, až kým bola povolená nová prísaha.

1848: Zomiera Eva Hanau, manželka Amschel Mayera Rothschild.

1849: Zomiera Gutele Schnaperová, manželka Mayer Amschel Rothschild. Pred svojou smrťou vyhlásila: Ak by moji synovia nechceli vojny, nebolo by žiadnych. “

1850: V tomto desaťročí začínajú stavby panstiev v Mentmore v Anglicku a FERRIERES vo Francúzsku, a po svete ich bude nasledovať viac Rothschildovských usadlostí, všetky naplnené umeleckými dielami.

1852: N.M. Rothschild & Synovia začínajú rafinovať zlato a striebro pre Royal Mint, Bank of England a iné medzinárodných zákazníkov.

1853: Nathaniel de Rothschild, synovec Jacoba (Jamesa) Mayera Rothschild, kupuje Château Bran Mouton, vinice v Bordeaux a premenúva ho na Château Mouton Rothschild.

1854: Zomiera Caroline Sternová, manželka Salomona Mayera Rothschild.

1855: Zomiera Amschel Mayer Rothschild, Salomon Mayer Rothschild aj Kalmann (Carl) Mayer Rothschild

1858: Lionel De Rothschild napokon vstupuje na svoje miesto v parlamente. Požiadavka prísahy na kresťanstvo je rozšírený aj na iné viery. Stáva sa prvým židovským členom Britského parlamentu.

1861: Prezident Abrahám Lincoln (16. prezident Spojených štátov, 1860 do jeho zavraždenia v roku 1865) kontaktuje Rothschildovcami, v pokuse získať pôžičky na podporu prebiehajúcej Americkej občianskej vojny. Rothschild súhlasí pod podmienkou, že Lincoln povolí výsadu na založenie ďalšej centrálnej banky Spojených štátov a je pripravený platiť úroky vo výške 24% až 36% zo všetkých požičaných peňazí. Lincoln je veľmi nahnevaný kvôli tejto výške úroku. Dáva preto vytlačiť svoje vlastné úrokom nezadlužené peniaze. Informuje verejnosť, že toto je teraz platidlo pre verejné a súkromné ​​dlhy.

1862: Do apríla je vytlačených a rozšírené 449 338 902 dolárov Lincolnovým úrokom nezadlužených peňazí. Prehlasuje: Dali sme ľuďom tejto republiky najväčšie požehnanie aké kedy dostali. Vlastné papierové peniaze na platenie ich vlastných dlhov. V tom istom roku noviny The Times of London prinášajú príbeh, obsahujúci nasledujúce prehlásenie: Ak by sa zlomyseľná finančná politika (ktorá má svoj pôvod v Severoamerickej republike) mala zatvrdnúť vo svojej konsolidácii, potom sa táto vláda vybaví svojimi vlastnými peniazmi bez výdavkov. Vyplatí si dlhy a bez dlhov aj zostane. Bude mať všetky peniaze potrebné na pokračovanie svojho obchodu. Stane sa prosperujúcou nad rámec precedensu v dejinách civilizovaných vlád sveta. Mozgy a bohatstvo všetkých krajín pôjdu do Severnej Ameriky. Tá vláda musí byť zničená skôr, kým nezničí každú monarchiu na planéte.

1863: Rothschildův bankový dom v talianskom Neapole, CM de Rothschild sa vďaka praktikám a fíglům po zjednotení Talianska zatvára. Rothschildovci využívajú jedného zo svojich agentov v Amerike, Johna D. Rockefellera, aby vytvoril obchod s ropou menom Standard Oil. Prevládne všetku svoju konkurenciu.

1864: Prezident Abrahám Lincoln spoznáva ruského cára, Alexandra II (1855 – 1881), ktorý mal tiež problémy s Rothschildovcami. Odmietal ich neustále pokusy o založenie centrálnej banky v Rusku. Prezident Lincoln žiada cára o pomoc v občianskej vojne. Car posiela časť svojej flotily, aby zakotvila pri New Yorku a časti Kalifornie. Dáva jasne najavo Britom, Francúzom a Španielom, že ak zaútočia na ktorúkoľvek stranu, Rusko zaujme pozíciu po boku prezidenta Lincolna. Lincoln následne víťazí v občianskej vojne.

1865: Vo vyhlásení pred Kongresom prezident Abrahám Lincoln uvádza: Mám dvoch veľkých nepriateľov. Južnej armádu pred sebou a finančné inštitúcie za sebou. Z týchto dvoch, sú finančníci mojim najväčším nepriateľom. Toho istého roku je Lincoln zavraždený. Nathaniel de Rothschild sa stáva členom parlamentu pre Aylesbury v Buckinghamshire.

1868: Jacob (James) Mayer Rothschild zomiera, krátko po kúpe Château Lafite, jednej zo štyroch najväčších špičkových viníc vo Francúzsku. Je posledným synom Mayera Amschel Rothschild.

1869: Rothschildovci sa v Londýne stretávajú s Morganom a Drexel (synom zakladateľa najvplyvnejšieho bankového domu vo Philadelphii) a prostredníctvom spoločnosti Northern Securities Corporation začína upevňovanie moci a vplyvu Rothschildovcov v Spojených štátoch. Morgan pokračuje v partnerstve, ktoré začalo, keď jeho otec fungoval ako dvojitý agent pre Rothschildovcami a pre vládu USA.

1870: Zomiera Nathaniel de Rothschild.

1873: Stratové medené bane Rio Tento v Španielsku sú kúpené skupinou zahraničných finančníkov vrátane Rothschildovcov. Tieto bane predstavujú najväčšie zásoby medi v Európe.

1875: NM Rothschild & Synovia vydávajú akcie na získanie kapitálu na prvý projekt tunela pod kanálom na prepojenie Francúzska a Anglicka. Polovica kapitálu pochádza od Rothschildovcami vlastnenej Compagnie du Chemin de Fer du Nord. Tento rok tiež Rothschildovci zaisťujú ministerskému predsedovi Beniamino Disraelimu financie pre Britskú vládu, aby získali hlavný podiel na stavbe Suezského prieplavu. Táto dohoda bola vykonaná vo veľkej tajnosti Lionelom de Rothschildom.

1876: Otto von Bismarck vyhlasuje: Rozdelenie Spojených štátov do dvoch federácií rovnakej sily bolo rozhodnuté dlho pred občianskou vojnou vysokými finančnými silami v Európe. Títo bankári sa obávali, že Spojené štáty, ak zostanú v jednom celku ako jeden národ, dosiahnu ekonomickú a finančnú nezávislosť. Tá by zrušila svetovú finančnú nadvládu bankárov. Hlas Rothschildovcov prevládol. Predvídali obrovskú korisť, ak dokážu nahradiť dve nevýrazné demokracie zadlžené finančníkom, dynamickou republikou. Sebaistú a sebestačnou. Preto vyslali svojich agentov, aby využili otázky otroctva. Tak zväčšili priepasť medzi dvoma časťami Republiky.

1881: Prezident James A. Garfield (20. prezident Spojených štátov, bol vo funkcii len 100 dní) prehlásil dva týždne pred svojim zavraždením nasledovné: Ktokoľvek kontroluje obeh peňazí v našej krajine, je absolútnym vládcom všetkého priemyslu a obchodu … Keď si uvedomíte, že celý systém je veľmi ľahko kontrolovaný, či už tak alebo onak, niekoľkými mocnými mužmi na vrchole. Nie je ani potrebné hovoriť, ako vznikajú obdobia inflácie a ekonomickej krízy. Edmondovi Jamesovi de Rothschild sa narodí syn Maurice de Rothschild.

1883: vykopanej 6000 stôp tunela La Mans. Britská vláda projekt zastavuje uvedením skutočností, že by bol hrozbou pre bezpečnosť Británie.

1885: Nathaniel Rothschild, syn Lionela de Rothschild, sa stáva prvým židovským členom snemovne lordov a je mu udelený titul Lord Rothschild.

1886: Francúzska banka de Rothschild Frères získava značné plochy ruských ropných polí. Vytvára kaspickej a Čiernomorskú petrolejovú spoločnosť, ktorá sa rýchlo stáva druhou najväčšou v ťažbe ropy.

1887: Rothschildovci financujú zlúčenie diamantových baní v Kimberley v Južnej Afrike. Následne sa stávajú najväčšími podielnikmi v spoločnosti De Beers, ktorá doluje drahé kamene v Afrike a Indii.

1888: Narodila sa Noemie Halphenová, budúce manželka Maurice de Rothschild.

1891: Britský robotnícky vodca urobí nasledujúce prehlásenie na tému Rothschildovci: Táto krv sajúci banda bola v tomto storočí príčinou nevýslovného darebáctva a utrpenia v Európe. Svoj ohromný majetok nahromadila vďaka podnecovaniu vojen medzi štátmi, ktoré nikdy nemali mať medzi sebou nezhody. Kedykoľvek je v Európe problém, kdekoľvek sa šíria fámy o vojne a mysle ľudí je vystrašené strachom zo zmeny a kalamity, môžete si byť istí, že je rodina Rothschildovcov niekde nablízku, v oblasti nepokojov. “Podobné komentáre robia Rothschildům starosti a tak ku koncu 19. storočia kupujú spravodajskú agentúru Reuters. Aby mali kontrolu nad médiami.

1895: Edmond James de Rothschild, najmladší syn Jacoba (Jamesa) Mayera Rothschild navštevuje Palestínu.

1898: Zomiera Ferdinand de Rothschild.

1901: Rothschildův bankový dom vo Frankfurte, MA von Rothschild und Söhne sa uzatvára, pretože nie je žiadny mužský dedič, ktorý by ho prevzal.

1902: Narodil sa Philippe de Rothschild.

1906: Kvôli rastúcej nestabilite v regióne a zvyšujúcej sa konkurencii Standard Oil, Rothschildovci predávajú kaspickej a Čiernomorskú petrolejovú spoločnosť spoločnostiam Royal Dutch a Shell.

1907: Rotschild a Jacob Schiff, hlava bankového domu Kuhn, Loeb and Co., V prejave pred newyorskou obchodnou komorou varuje: “Buď budeme mať centrálnu banku s dostatočnou kontrolou finančných zdrojov, alebo táto krajina zažije najvážnejšie a najväčšie peňažné katastrofu vo svojich dejinách.” Amerika sa ocitla uprostred ďalšie zosnovania krízy Rotschild. Plánovite ruinujú majetky a životy miliónov ľudí. Tak získavajú svoje miliardy!

1909: Maurice de Rotschild si berie Noemi Halphenovou

1911: John F. Hylan, starosta New Yorku, vyhlasuje: Skutočná hrozba pre našu republiku je neviditeľná vláda, ktorá ako obrovská chobotnica rozprestiera svoje slizké chápadlá nad našim mestom, štátom a národom. Na čele je malá skupina bankových domov.

1912: V decembrovom vydaní časopisu “Truth, (Pravda)” George R. Conroy píše o bankárovi Jacobovi Schiff: Pán Schiff je hlavou veľkého súkromného bankového domu Kuhn, Loeb, a spol., Ktorý predstavuje Rothschildovej záujmy na tejto strane Atlantiku. Je opisovaný ako finančný stratég. Roky je finančným sprostredkovateľom veľkej sily, zvanej Standard Oil. Bol ruka v ruke s Harriman, Gould a Rockefeller. Vo všetkom ich podnikaní! Pri stavbe železníc sa stal ústrednou silou v železničnej a finančnej moci v Amerike. ”

1913: Rothschildovci zriaďujú svoju poslednú (fungujúcu dodnes) centrálnu banku v Amerike, FED. Kongresman Charles Lindbergh uvádza po prijatí Zákona o Federálnej Rezerve 23. decembra nasledovné: Tento zákon potvrdzuje nejgigantičnější trust na svete. Ak prezident podpíše tento zákon, bude zlegalizovanie neviditeľná vláda peňažnej moci … Týmto bankovým a menovým zákonom je páchaný najväčší zločin v dejinách. Je dôležité poznamenať, že FED je súkromná spoločnosť a nie je ani federálna ani nemá žiadne rezervy. Opatrne sa odhaduje, že zisky presahujú 150 miliárd dolárov ročne a FED nikdy vo svojej histórii nezverejnil svoje účty.

us-federalreservesystem-seal_svg

1914: Rothschildovci kontrolujú tri európske spravodajské agentúry, Wolff (1849) v Nemecku, Reuters (1851) v Anglicku a Havas (1835) vo Francúzsku. Rothschildovci využívajú agentúru Wolff na vmanipulování Nemcov do vojny. Od tejto chvíle sú Rothschildovci len zriedkakedy spomínaní v médiách, pretože médiá vlastné.

1918: Rothschildovci nariadia popravu cára Nikolasa II a celej jeho rodiny v Rusku boľševikmi, ktoré kontrolujú. Toto je odplata Rothschildovcov za to, že cár Alexander II podporoval Abrahama Lincolna v roku 1864. Je pre nich veľmi dôležité vyvraždiť celú rodinu vrátane žien a detí. Aby ukázali svetu, že toto sa stane, ak někdp skrížite cestu Rothschildům.

1919: Po skončení prvej svetovej vojny sa koná Versaillská mierová konferencia. Má rozhodnúť o výške reparácií, ktoré musí Nemecko zaplatiť víťazom. Hostiteľom tejto konferencie je jej šéf, barón Edmund de Rothschild. 29 marca prinášajú noviny Times v Londýne správy o boľševici v Rusku: Jednou zo zvláštnych čŕt boľševického hnutia je vysoké percento neruských skupín medzi jeho vodcami. Je oznámené, že Rothschildovci sú nahnevaní na Rusov, pretože im v Rusku neumožnili založenie centrálnej banky. Preto zhromaždili skupiny špiónov a poslali ich do Ruska, aby tam vyvolávali podporu revolúcie. NM Rothschild & Synovia dostávajú trvalú moc určovať denne svetovú cenu zlata. To sa koná v kanceláriách City of London. Denne o 11:00, až do roku 2004!

1920: Winston Churchill píše článok do Illustrated Sunday Herald, s dátumom 8. februára: “Od dní Spartaka, Weishaupt až ku Karlovi Marxovi a Trockému (Rusko), Belov Kunovi (Maďarsko), Rose Luxemburgovej (Nemecko) a Emme Goldmanové (USA), toto celosvetové sprisahanie rozvracející civilizácie, riedi spoločnosť na základe spomalenie vývoja a závistlivé zlomyseľnosti, nemožné rovnosti, neustále rastie … A teraz nakoniec táto skupina výnimočných osobností z podsvetia veľkých miest Európy a Ameriky strhla ruský národ za vlasy. Stala sa prakticky neochvejným vládcom ohromného impéria. “

1926: NM Rothschild & Synovia refinancujú Spoločnosť podzemných elektrických dráh v Londýne, ktorá má rozhodujúci podiel v celom londýnskom systéme podzemnej prepravy. Maurice de Rothschild sa narodí syn, Edmond de Rothschild.

1934: Sú reformované švajčiarske bankové zákony o utajení. Stáva sa zločinom, za ktorý je možné ísť do väzenia, ak akýkoľvek bankový úradník poruší tajomstvo banky. Všetko toto je prípravou Rothschildovcov na druhú svetovú vojnu. Tu opäť financujú všetky strany. Zomiera Edmond de Rothschild.

1938: Rakúsky bankový vo Viedni, SM von Rothschild und Söhne, sa uzatvára následkom nacistickej okupácie Rakúska.

1939: I.G. Farben, vedúci svetový výrobca chemikálií a najväčší nemecký výrobca ocele dramaticky zvyšujú svoju produkciu. Táto zvýšená produkcia je takmer výlučne použitá na zbrojenie Nemecka na druhú svetovú vojnu. Táto spoločnosť bola kontrolovaná Rothschildovcami.

1940: Hansjurgen Koehler vo svojej knihe, “Vo vnútri Gestapa,” uvádza nasledujúce o Márii Anne Schicklgruberové, Hitlerovom prababičce: “Malá slúžka prišla do Viedne a stala sa domáci slúžkou v sídle Rothschildovcov. Hitlerova neznámeho otca treba hľadať v tomto skvostnom dome. “Toto potvrdzuje aj Walter Langer vo svojej knihe” Hitlerova myseľ “, v ktorej uvádza: otec, Alois Hitler, bol nemanželským synom Márie Anny Schicklgruberové. Marie Anna Schicklgruberová žila vo Viedni. V dobe keď otehotnela, bola zamestnaná ako slúžka v dome baróna Rothschilda. Akonáhle Rotschildova rodina zistila, že je tehotná, bola poslaná späť domov, kde sa jej narodil Alois. “

1944: V júli 1944 sa v tamojšom hoteli Mount Washington konali rokovania medzi 44 krajinami (v ktorých mali hlavné slovo Veľká Británia a Spojené štáty americké) o novej koncepcii peňažného systému, ktorá by v povojnovom svete mohla byť zavedená. Výsledkom bola tzv brettonwoodske dohoda (tiež opisně nazývaná štandard ekvivalencie dolára a zlata) ako prvý globálny peňažný konštitúcie. Body tejto konferencie sa premyslel dva roky dopredu.

6dd57edd6-1

Konferencia bola úspešná v tom ohľade, že bola podpísaná všetkými 45 zúčastnenými krajinami av nasledujúcom roku, 1945, vstúpila do platnosti. Dôsledky brettonwoodske dohody Americký dolár získal štatút oficiálnej celosvetovej rezervnej meny, od ktorej navyše budú meny ostatných krajín odvodené. Súčasne Spojené štáty museli garantovať konvertibilitu dolára za zlato v pevne stanovenom kurze 35 dolárov za trójsku uncu zlata (jednalo sa o istú formu zlatého štandardu). V záujme centrálnych bánk iných štátov bolo vytvoriť si dostatočné menovej rezervy práve v amerických dolároch. To spätne zvýšilo atraktivitu tejto meny a posilnilo jej postavenie v povojnovom svete. Na jar Rothschildovci uplácí prezidenta Harryho S. Trumana (33. prezidenta Spojených štátov v rokoch 1945 až 1953) dvoma miliónmi dolárov na jeho kampaň, aby uznal Izrael ako suverénny štát.

Organizácia vzišla z brettonwoodske dohody

Brettonwoodske dohoda dala vzniknúť stabilizačnému fondu, neskôr Medzinárodnému menovému fondu, ktorý nad novovzniknutým systémom začal dohliadať. Ďalej potom vznikla Medzinárodná banka pre obnovu a rozvoj, neskôr Svetová banka (World Bank, WB). Naopak, bolo navrhnuté zrušenie banky pre medzinárodné zúčtovanie (the Bank of International Settlements) za flagrantní spoluprácu s nacistickým režimom, ale tento krok nakoniec na konferencii neprešiel (aj vzhľadom k nutnosti formy predpokladaných povojnových reparácií Nemecka).

Uzavretie zlatého okna

Konverzia dolára za zlato nebolo možné presadiť jednotlivcom, ale mali na ňu nárok centrálnej banky iných krajín. V dôsledku to znamenalo, že centrálna banka Spojených štátov (Federálny rezervný systém) bola povinná na žiadosť bánk iných krajín vymeniť dodanú sumu dolárov za zodpovedajúce množstvo zlata. To v priebehu 60. rokov (najmä po programe “zbraní a masla” prezidenta Lyndona Johnsona) viedlo k odčerpávaniu zlata držaného americkými bankami z územia Spojených štátov. V auguste roku 1971, kedy o splnenie záväzku podľa brettonwoodske dohody požiadali Francúzsko a Veľká Británia, im vtedajší prezident Richard Nixon nevyhovel a 15. augusta tzv uzavretím zlatého okna brettonwoodsky systém zrušil. To viedlo k ére pohyblivých devízových kurzov. Cena zlata v priebehu niekoľkých mesiacov od konca brettonwoodske dohody vzrástla rádovo desaťnásobne.

1948: Na jar Rothschildovci uplácí prezidenta Harryho S. Trumana (33. prezidenta Spojených štátov v rokoch 1945 až 1953) dvoma miliónmi dolárov na jeho kampaň, aby uznal Izrael ako suverénny štát.

1953: NM Rothschild & Synovia zakladajú British Newfoundland Corporation Limited na získanie 60 000 štvorcových míľ pôdy v kanadskom Newfoundlande, ktorá zahŕňa elektrárne využívajúce silu z Hamiltonových (neskôr premenovaných na Churchillovho) vodopádov. V tej dobe to bol najväčší stavebný projekt, akého sa kedy ujala súkromná spoločnosť.

1955: Edmond de Rothschild zakladá v Paríži Compagnie Financière.

1957: James de Rothschild zomiera. Je oznámené (Rothschildovcami vlastnenými médiami), že odkázal veľkú sumu peňazí pre štát Izrael na stavbu ich budovy parlamentu, Knesetu.

1962: de Rothschild Frères zakladajú Imétal, zastrešujúca spoločnosť pre všetky ich obchodné záujmy v ťažbe minerálov. Frederic Morton vydáva svoju knihu, Rothschildovci. Uvádza: “Hoci kontrolujú veľké množstvo priemyselných, obchodných, ťažobných a turistických korporácií, ani jedna z nich nenesie meno Rothschild. Napriek tomu, že to sú súkromné ​​komunity, nikde nemusí (a ani to nerobia) zverejňovať čo i len jedinú stránku o svojom majetku, alebo akúkoľvek správu o ich finančných podmienkach. Tento prístup odhaľuje skutočný cieľ Rothschildovcov. Odstrániť všetku konkurenciu a vytvoriť svoj vlastný svetový monopol. “

1963: 4. júna prezident John F. Kennedy (35.prezident Spojených štátov v rokoch 1961 až 1963) podpisuje zákon 11110. Vracia vláde Spojených štátov moc vydávať peniaze, bez toho, aby jediný dolár šiel cez Rothschildův FED. Za 6 mesiacov, 22. novembra, je Kennedy zavraždený. Z rovnakého dôvodu, prečo bol zavraždený Abrahám Lincoln v roku 1865. Chcel tlačiť americké peniaze pre Američanov. V protiklade k ziskuchtivých cudzím elitám a válečnýmh štváčům. Tento zákon 11110 je zrušený prezidentom Lyndon Baines Johnsonom (36.prezidentem Spojených štátov v rokoch 1963 až 1969). Edmond de Rothschild zakladá vo Švajčiarsku La Compagnie Financière (LCF). Táto spoločnosť sa neskôr vyvinie do investičnej banky s mnohými pobočkami. Berie si Nadine a majú spolu syna Benjamina de Rothschild.

kenedy

1967: de Rothschild Frères sa premenuje na La Banque Rothschild.

1968: Zomiera Noemie Halphenová, manželka Maurice de Rothschild.

1970: Britský ministerský predseda Edward Heath menuje Lorda Victora Rothschild za riaditeľa svojej politickej jednotky. Kým je na tomto poste, Británia vstupuje do Európskeho spoločenstva národov. Svet prestáva veriť FEDu a dolára. Vracia doslova po vreciach doláre do USA a vyváža zlato z federálnej banky, ktorým je dolár krytý. Toto spustil v sedemdesiatych rokoch Charles de Gaulle, ktorý poukazoval na zlé hospodárenie USA.

1971: Prezident Richard Nixon bez vedomia kongresu na vyžiadanie Fedu odpája dolár od krytia zlatom, aby zabránil odvozu fyzického zlato zo zeme. Mena sa stáva iba zmluvným prísľubom, založeným na dôvere obyvateľstva. Bez akejkoľvek hodnoty. Vládu nad svetom preberá FED a Rothschildovci, kedy môžu prakticky bez kontroly tlačiť akékoľvek množstvo bankoviek!

1973: Projekty British Newfoundland Corporation a Churchill Falls spoločnosti NM Rothschild & Synovia v Newfoundland sú dokončené. NM Rothschild & Synovia tiež vytvárajú novú časť tzv. asset management (manažment aktív) spoločnosti, ktorá obchoduje celosvetovo. Z tohto nakoniec vzišla spoločnosť Rothschild Private Management Limited. Edmond de Rothschild, pravnuk Jacoba (Jamesa) Mayera Rothschild, kupuje malomeštiackej vinice Clarke v Bordeaux.

1980: Začína celosvetový fenomén privatizácie. Rothschildovci za ním stoja od samého začiatku, aby sa zmocnili kontroly nad všetkým verejne vlastneným majetkom na celom svete. Nastupuje obrovský ekonomický problém, spôsobený nezvládnuteľným tlačením bankoviek. Mena sa riedi bez kontroly. Celosvetová ekonomika sa môže zrútiť. Doteraz spiace zlato začína prudko stúpať na historické maximá, pretože znamená v čase krízy ochranu majetku. Opäť zasahujú Rothchildové a FED. Alan Greenspann, šéf FEDu núti štáty, aby na trh vhodili záložné zlaté zdroje z národných bánk. Zo 150 USD stúpa zlato na 870 USD. Po zmanipulovanie trhu padá cena prudko dole, pretože sa na trhu objavilo veľké množstvo. Situácia sa relatívne upokojuje a zlato je u dna takmer 20 rokov až do roku 2000. Bohužiaľ ho odkúpili súkromné ​​rodiny a spoločnosti. Banky tak o väčšinu zlata prišli. Greenspan tak pripravil súčasný celosvetovo globálne šok, ktorým Rothschildovci pripravujú najväčšie lúpež majetku v histórii ľudstva. Súčasná kríza je ešte len v začiatku …

1981: Banque Rothschild je znárodnená francúzskou vládou. Nová banka sa volá Compagnie Européenne de Banque. Rothschildovci následne zakladajú nástupcu tejto francúzskej banky, Rothschild & Cie Banque (RCB), ktorá sa neskôr stane vedúcim francúzskym investičným domom.

1985: NM Rothschild & Synovia odporúčajú Britskej vláde privatizáciu Britského plynárenského priemyslu. Následne vláde odporúčajú aj privatizáciu prakticky všetkého štátom vlastneného majetku vrátane Britskej ocele, Britského uhlia, všetkých Britských regionálnych elektrární a všetkých Britských regionálnych vodární.

1987: Edmond de Rothschild vytvára the World Conservation Bank, ktorá je navrhnutá na to, aby prenášala dlh z krajín tretieho sveta do banky a obratom tieto krajiny budú banke dávať svoju pôdu. Dôvodom je, aby Rothschildovci mohli získať kontrolu nad tretím svetom, ktorý predstavuje 30% povrchu Zeme.

1988: Zomiera Philippe de Rothschild.

1989: Londýnu aj Paríži Rothschildovci oznamujú uvedenie novej dcérskej spoločnosti, Rothschild GmbH, v nemeckom Frankfurte.

1995: Bývalý vedec na poli atómovej energie, Dr Kitty Little tvrdí, že Rothschildovci už kontrolujú 80% svetových zásob uránu, čo im dáva monopol v oblasti nukleárnej energie.

1996: Amschel Rothschild je vo veku 41 rokov uškrtený šnúrou vo svojej hotelovej izbe v Paríži. Francúzsky ministerský predseda prikazuje francúzskej polícii, aby uzavrela vyšetrovanie. Rupert Murdoch (okrem iného majitek Dow Jones) nariaďuje svojim redaktorom a riaditeľom spravodajstva po celom svete, aby to označili za srdcový infarkt.

1997: Edmond de Rothschild zomiera v Ženeve na emfyzém (pľúcnu chorobu).

1998: Vo Frankfurte, teda meste z ktorého Rothschildovci pochádzajú, je zriadená Európska centrálna banka.

2000: Po rattingu v národných bankách je zistené, že zďaleka nevlastní toľko rezervného zlata, ako sa uvádza. Celosvetové nařeďování bankoviek ženie od tohto roka cenu vzácneho kovu dlhodobo nahor. V dôsledku toho, že sa už nedá zlato extra manipulovať so Rothdchildové zbavujú väčšiny trhu so zlatom. Zachovávajú si len podiel na niektorých rafinériách.

2001: 11. septembra je Britániou, Amerikou a Izraelom zorganizovaný útok na Svetové obchodné centrum, na príkaz Rothschildovcov. Je to zámienka na odstránenie slobody ľudí po celom svete výmenou za bezpečnosť. Presne tak to urobili z ohňom v budove Reichstagu v Nemecku v 30-tych rokoch. Útoky použili tiež na získanie kontroly nad niekoľkými národmi sveta, ktoré nedovoľujú zriadenie Rothschildovej centrálnych bánk a tak menej ako mesiac po týchto útokoch americké ozbrojené sily útočia na Afganistan, ktorý je jedným z iba 7 národov, ktoré nemajú Rothschildovcami kontrolovanej centrálnej banky. Týždeň pred útokmi na WTC je Zim Shipping Company presťahovaná zo svojich kancelárií vo WTC. Porušenie kontraktu stojí spoločnosť 50 000 dolárov. Nikdy nebol uvedený žiadny dôvod. Zím Shipping je spolovice vlastnený štátom Izrael (Rothschildovcami).

2003: Spojené štáty podnikajú útok na Irak, ktorý je teraz jedným zo šiestich národov, ktorý nemá Rothschildovcami kontrolovanú centrálnu banku. Ďalej potom Saddám Husain odmieta rešpektovať Bettonwoodskou dohodu, kedy možno ropa obchodovať len v dolároch a predáva za EURO. Vzoprel sa tak Rothschildům a oni ho nechali odstrániť.

2004: Európa aj Čína povoľujú vlastniť súkromným osobám zlato v kvalite 24K 999,9, ako investičná záležitosť. Naproti tomu si Rothschildovci vymohli na Medzinárodnom dohľadu nad ceninami, aby mohli ich banky tvoriť bankové deriváty 1:60. Ostatní môžu iba 1:12. Príklad: klient donesie na termínovaný vklad 1 milión dolárov. Rothschildovci môžu týmto miliónom kryť 60 miliónov dolárov (fiktívnych), ktoré požičia iným bankám na slušný úrok. Tie je ďalej požičiavajú vo virtuálnom bankovníctva 1:12 na ďalší úrok. Vo finále nejde bankám o vypožičané peniaze, ale práve o úrok. Tak sa dostala do finišu krízy u akcií, bánk a nehnuteľností, ktorá stále čaká na nástup hyperinflačného vlny. Doteraz sú iba náznaky … Z deflácie sa pomaly prechádza do inflácie, ktorá musí trh s neexistujúcimi bankovkami vyčistiť …

2005: 7.júla je spáchaný bombový útok na londýnsku sieť metra. Izraelský minister financií, Benjamin Netanyahu, je v Londýne v čase útokov, aby sa zúčastnil ekonomickej konferencie v hoteli nad stanicou metra, kde sa majú výbuchy odohrať. Namiesto toho však zostáva vo svojej hotelovej izbe, po tom čo je informovaný pracovníkmi izraelskej tajnej služby, že sa očakávajú útoky. Na celom svete teraz zostáva už len 5 národov bez Rothschildovcami kontrolovanej centrálnej banky.

Rothschildovci pôsobia v srdci Londýna, ktorá je známa ako ‘The City’. Leží na severnom brehu Temže a zaujíma plochu 677 akrov (štvorcový míle – je tiež známa ako “najbohatšia štvorcová míľa na svete”). Je doslova stredom finančného sveta. Všetky dôležité britské banky tu majú svoje hlavné kancelárie, rovnako ako pobočky 385 zahraničných bánk, vrátane 70 zo Spojených štátov. Môžeme tu nájsť Bank of England, burzu, Lloyd of London, Baltic Exchange (námorná preprava), Fleet Street (domy nakladateľských a novinových akcií), London Commodity Exchange (obchod s kávou, kaučukom, cukrom a vlnou) a London Metal Exchange.

Od zriadenia súkromne vlastnenej Bank of England sa ‘The City’ stalo miestom s posledným slovom v záležitostiach krajiny, zatiaľ čo ministerský predseda, kabinet a parlament sa stali len fasádou skutočnej moci. Je známe, že Rothschildovci stoja za zjednocovaním všetkých národov Európy do jedného politického celku, Európskej Únie, ktorý je ďalším krokom smerom k jednotnej svetovej vláde.

Záver: Americká a britská spravodajská služba zdokumentovali dôkazy, že Rothschildovci a ďalšie medzinárodné bankári financovali vždy obe strany vo všetkých vojnách od Americkej revolúcie. Finančník Haym Solomon, ktorý podporoval patriotov v priebehu Americkej revolúcie a neskôr požičiaval peniaze Jamesovi Madison, Thomasovi Jeffersonovi a Jamesovi Monroeovi, bol agentom Rothschildovcov. Ako som sa už zmienil, počas napoleonských vojen jedna vetva rodiny financovala Napoleona, zatiaľ čo druhá vetva podporovala Veľkú Britániu, Nemecko a ďalšie národy. Za 2 svetovej vojny Rothschildovci a Bushovej financovali aj zbrane pre Hitlera. Históriu drží pevne vo svojich rukách.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s